Everything you need to teach is laid out script-style in each lesson plan.
Buy 15 or more, and get each Guide for $330 each.
POWERPOINT LESSON PLANS:
Your Ultimate Guide
Everything you need to teach is laid out script-style in each lesson plan.
All the Topics
This program is comprehensive.